1. Použití nejkvalitnějších surovin

Přípravky Erectan® obsahují pouze nejkvalitnější dostupné suroviny na trhu, ať už jde o jejich čistotu, nebo sílu extraktu. Např. aminokyselina Arginin je součástí většiny dnešních doplňků pro muže. Erectan® 400 mgErectan® forte již obsahuje novou účinnější formu L-Arginin alfa-ketoglukarát.

2. Maximální bezpečnost přípravků

Přípravky Erectan® obsahují pouze tělu vlastní aminokyseliny a žádné nežádoucí účinky nebyly dosud zaznamenány. Přípravky jsou pravidelně laboratorně testovány, zasílány na SZÚ (Státní zdravotní ústav) a SZPI.

Laboratorní vyšetření Erectan® 400 mg      Certifikát SZÚ Erectan® 400 mg      Protokol SZPI o nepoužití nepovolených látek v přípravku Erectan® 400 mg

3. Dostupnost bez lékařského předpisu

Erectan® 400 mgErectan® forte, Erectan® ManLONG a Exclusive intim gel jsou v ČR registrované jako doplňky stravy a kosmetický přípravek. Jsou tak dostupné bez lékařského předpisu s možností nákupu jak na internetu, tak v lékárnách.

4. Certifikovaná výroba HACCP

labolatoř

Důsledně dbáme na maximální kvalitu výroby všech přípravků Erectan®, která probíhá v provozech vybavených nejnovějšími technologiemi. Výrobní prostory mají certifikaci HACCP.  

5. Nízká cena při zachování maximální kvality výroby

Nevyužíváme drahé mediální reklamní kampaně (TV/rádio). Proto si můžeme dovolit nižší prodejní cenu i při zachování maximální kvality výroby.

6. Rychlost dodání

Vzhledem k oblíbenosti přípravků Erectan® udržujeme dostatečně vysoké skladové zásoby, abychom mohli v pracovních dnech expedovat do 24 hodin od přijetí objednávky.

7. Maximální diskrétnost

Zásilky odesíláme v diskrétním balení bez označení obsahu balíčku. Můžete očekávat neprůhlednou tvrzenou krabičku, ze které nelze obsah zásilky vyčíst.

8. Nad 950,- Kč doprava zdarma

U objednávek, jejichž souhrnná hodnota je vyšší než 950,- Kč, neúčtujeme žádné poplatky za dopravu ani za platbu dobírkou.

9. Věrnostní sleva 10%

Pro opakované nákupy v e-shopu poskytujeme 10% věrnostní slevu, kterou získáte formou kupónu s předchozí objednávkou. K využití slevy není nutná žádná registrace.

10. Notifikace u Ministerstva zdravotnictví ČR

Notifikováno pod jednacím číslem: OVZ-35.1-06.05.2011-57174

10x proč Erectan

  • 1. Jak Erectan funguje?
  • 2. Jak často jej mohu užívat?
  • 3. Má nežádoucí účinky?

Časté dotazy

  • 1. Certifikovaná výroba
  • 2. Maximální bezpečnost
  • 3. Diskrétní balení

Akční balíčky

erectan