Diagnóz impotence / erektilní dysfunkce přibývá

Impotence, odborně označovaná jako erektilní dysfunkce, je neschopnost muže dosáhnout a nebo také udržet erekci po nezbytnou dobu, která je potřebná k uskutečnění pohlavního styku. Je to nejčastější sexuální porucha u mužské části populace a její výskyt je až překvapivě vysoký. Podle odhadů trápí problémy s erekcí celosvětově více než 150 miliónů mužů a každý druhý muž starší 40 let se během svého života s jednou z forem erektilní dysfunkce setkal.

Problémy s erekcí znamenají pro většinu mužů závažný dopad na jejich psychiku a také na partnerské vztahy. Z toho jednoznačně vyplývá, že impotence výrazně ovlivňuje jejich život. Přestože v některých případech erektilní dysfunkce indikuje závažnější onemocnění, například cévní, většinou má příčiny psychické. Přemíra stresu, úzkost či deprese pak vedou k selhání v intimních chvílích.

Některé problémy s erekcí netrvají dlouho, nebo se nevyskytují často, ale pokud se frekvence jejich výskytu zvyšuje, může to znamenat, že trpíte erektilní dysfunkcí.

Sílu erekce lze přiřadit těmto stupňům:

Stupeň 1:

Penis je větší (než obvykle), ale není pevný. Pokud je tento stav častý, doporučujeme návštěvu lékaře.

Stupeň 2: 

Penis je pevný, avšak ne dostatečně pro průnik. Muž cítí vzrušení, ale penis se chová jinak. Proniknout do vaginy není možné. S postupujícím vzrušením někdy erekce "přitvrdí" někdy se naopak zcela ztrácí. Důležité je si uvědomit, nakolik výjimečná nebo naopak běžná tato situace je. Pokud se to stane občas, není důvod se znepokojovat. Pokud se tento stav tvrdosti opakuje, je na místě situaci řešit s lékařem.

Stupeň 3: 

Penis je dostatečně pevný pro průnik, avšak není úplně tvrdý. Stupeň ztopoření umožňuje pohlavní styk, ale pro mnoho párů není tato pevnost ideální. Důležitá je otázka, zda erekci je možné udržet i po zavedení penisu do pochvy.

Stupeň 4: 

Penis je úplně tvrdý a rigidní.

Produkty

erectan
  • Erectan 400mg
  • Erectan intim gel

10x proč Erectan

  • 1. Jak Erectan funguje?
  • 2. Jak často mohu užívat?
  • 3. Má nežádoucí účinky?

Časté dotazy

  • 1. Certifikovaná výroba
  • 2. Maximální bezpečnost
  • 3. Diskrétní balení

Akční balíčky

erectan