Možnosti řešení poruch erekce

Léky na předpis (Modrá pilulka a další)

Tyto léky jsou primárně zaměřeny na problémy s nekvalitní erekcí. Jsou k dostání pouze na lékařský předpis z toho důvodu, že jejich užívání s sebou nese výskyt nežádoucích vedlejších účinků, u kterých je potřeba, aby je posoudil lékař s ohledem na zdravotní stav pacienta. V kontrolovaných klinických studiích se objevily například tyto nežádoucí účinky: bolest hlavy, zarudnutí v obličeji, zažívací potíže, závratě, pocit ucpaného nosu bušení srdce, bolest hrudníku v průběhu pohlavního styku nebo po jeho skončení částečné, náhlé, dočasné či trvalé snížení nebo ztráta zraku u jednoho nebo obou očí, prodloužená a občas bolestivá erekce. Tyto přípravky jsou také finančně velmi nákladné.

Mini-invazivní léčba

Při této léčbě se látka, zajišťující erekci, aplikuje tenkou jehlou přímo do topořivého tělesa penisu. Výhodou je vysoká účinnost bez nutnosti sexuální stimulace, nevýhodou pak diskomfort spojený s autoaplikací a nutnost plánování pohlavního styku.

Vakuová pumpa

Dočasná možnost řešení slabé erekce na bázi podtlakových erektorů. Nevýhodou je krátká doba účinku, vyšší pořizovací cena (kvalitní přístroj cca 10 - 15 tisíc Kč) a samotná nekomfortnost používání v průběhu sexuálního aktu.

Operace

Nevratná invazivní léčba spočívající například v implantaci penilních protéz. Cena zákroku se pohybuje v rozmezí cca 100 - 200 tisíc Kč.

Doplňky stravy

V dnešní době zřejmě nejoblíbenější forma řešení potíží s erekcí. Na trhu existuje celá řada přípravků cílených na okamžitý, nebo dlouhodobý efekt. U správně dávkovaných doplňků stravy nehrozí negativní vedlejší účinky a člověk tělu zároveň dodává látky, které mu chybí, pokud nedostává vyváženou stravu, která je základem pro udržení zdraví.

Produkty

erectan
  • Erectan 400mg
  • Erectan intim gel

10x proč Erectan

  • 1. Jak Erectan funguje?
  • 2. Jak často mohu užívat?
  • 3. Má nežádoucí účinky?

Časté dotazy

  • 1. Certifikovaná výroba
  • 2. Maximální bezpečnost
  • 3. Diskrétní balení

Akční balíčky

erectan