Honza (37 let)

Stojí mi a to je hlavní! Díky Erectanu si zase stíhám doma i u přítelkyně, super!

Tereza (32 let)

Trpím nedostatečným zvlhčováním sliznic a proto je pro mě sex bez gelu nepříjemný. Intim gel luxusně voní a nelepí, jde nám to s ním jako po másle. :-)

Erik (50 let)

Vyzkoušel jsem na erekci lecos, bez valného úspěchu a taky za dost peněz. Erectan jsem dostal od chlapů v práci jako vtípek k padesátinám, no zkusil jsem to a už jsem objednal třetí balení. Je mi jedno, jak to funguje, jsem rád, že jsem pořád chlap.

Jaroslav (59 let)

Mám trochu problémy se srdcem a modré pilulky jsem se bál. Hledal jsem něco, co mě v sexu podrží a netrefí mě z toho šlak a trefil jsem na Erectan 400. Přítelkyni jsem překvapil a její orgasmus jsem si fakt užil.

Ivana (54 let)

Manžel je dost náruživý a pro mě to bylo obzvlášť v přechodu někdy moc, nedokázala jsem se rychle vzrušit. Dostala jsem od něj intimní gel a hodně mi vyhovuje!

Pavel (47 let)

Vždycky jsem byl v posteli dobrý, ale jak přicházejí roky, trochu ztrácím jistotu. Zkusil jsem tedy Erectan, který mi poradil kolega v práci. Vzal jsem si dvě tobole a sex jsem si dost užil. Dal jsem za dva dny repete a zase dobrý, tak jsem koupil ještě ženě lubrikační gel, už se na to těším.

Jana (43 let)

Pořídila jsem váš gel k 15. výročí svatby, původně hlavně z legrace kvůli jeho názvu. Od prvního použití se ale stal běžnou součástí našich hrátek, líbí se nám snad všechno - jak voní, jemně hřeje, hned neschne... A nový design moc chválím, se starým se nedá srovnat!

Marek (49 let)

Mám ověřenou funkčnost modré pilule. Je o něco dražší, ale funguje. Při použití jsem však zaznamenal mírné poruchy vidění a rudnutí pokožky v obličeji. Zamlženost jsem měl celý víkend. Erectan beru jako levnější alternativu, použil jsem 2x a zabral bez nechtěných následků.

Kristýna (28 let)

Vyzkoušela jsem udělat partnerovi překvapení. Koupila jsem si erotickou noční košilku, nějaké “hračky” a gel. Byli jsme oba překvapeni nádhernou vůní.

Honza (41 let)

Erectan jsem dostal jako dárek od mojí manželky. Docela se mě to dotklo a krabičku jsem chtěl vyhodit s tím, že nic takového nepotřebuju. Po týdnu jsem si zkusil vzít 2 kapsle a mohl jsem 2x po sobě, což jsem zažil naposled tak před 10 lety. Takže díky.

Miroslav (věk nezadán)

Udělejte výdejní místo, jsem z Plzně, už 2x jsem objednal poštou a raději bych si výrobek vyzvedl. Fukčnost dobrá, chválím.
Herbo Medica:
Vlastní výdejní místa zatím neplánujeme, protože jsme dostupní v cca 70% lékáren po celé republice. Seznam lékáren se skladovou dostupní přípravků Erectan® naleznete zde.

Lubino (44 let)

Vyzkoušel jsem víc výrobků, Erektan má rychlý nástup a řekl bych, že vydrží účinkovat dlouho. Jenom bych uvítal, kdybyste jej trochu zlevnili.
Herbo Medica:
V případě opakovaného nákupu máte možnost využít 10% slevový kód, který jste obdržel s předchozím nákupem.

Lukáš (37 let)

Intim gel se strašně moc líbil mé partnerce, objednávám už druhý. Prý se jí to s ním líbí daleko víc. Nevysychá jako ostatní vodní gely. Dávám 1*

Anonym

Ve 38 letech jsem poprvé ucítil slábnutí erekce uprostřed sexu, zkusil jsem Erectan gel a zatím se vše zdá ok :-)

Ondra (26 let)

Gel je suprový, lepší jsem nikdy neměl, zdá se mi, že i trochu hřeje.

Karel (51 let)

Předtím jsem podobné věci nezkoušel, takže nemůžu porovnat, ale na mě Erectan funguje, proto objednávám podruhé.

Ladislav (53 let)

Je mi 53 a problémy díky nepříliš časté sexu frekvenci nemám. Dostal jsem od kamaráda pár tobolek na vyzkoušení a zlepšení jsem rozhodně zaznamenal. Erekce se dostavila ještě před aktem.

Kája (29 let)

Je mi 29, Erectan Gel jsem dostal jako dárek od kolegů v práci a i když nemám problémy s erekcí, je to dobrý výrobek, protože se chová skoro jako silikonový gel, dlouho vydrží.

Roman (62 let)

Lékař mi předepsal modrou pilulku, která mi fungovala, ale byla na mě drahá. Erectan funguje i za nižší cenu, ale nemá tak dlouhou dobu účinku, modrá pilulka funguje i druhý den.

Josef (56 let)

Žena mi koupila tobolky na internetu, nejdříve jsem jim nevěřil, ale když jsem se podíval na stránky a zjistil, že jde o český výrobek, vyzkoušel jsem a myslím, že můžeme oba s klidem doporučit :-)

Anonym

Podle mě více fungují tobolky, protože když jsem vzal prášky i gel, bylo to super, když jsem použil jenom gel, účinek nebyl takový.

Produkty Erectan

Erectan® 400 mg

Erectan® ManLONG

Erectan® intim gel

více ..

10x proč Erectan

  1. Certifikovaná výroba
  2. Maximální bezpečnost
  3. Diskrétní balení
více ..

Časté dotazy

  1. Jak Erectan funguje?
  2. Doporučené dávkování?
  3. Nemá nežádoucí účinky?
více ..

E-shop