Pilulka.cz

Cílem projektu Pilulka.cz je nabídnout zákazníkům možnost nákupu lékárenského a přidruženého sortimentu v široké síti lékáren, které jsou provozovány zkušenými farmaceuty s vysokou profesionální odborností. Lékárny do projektu Pilulka.cz jsou vybírány selektivně na základě plnění přísných kvalitativních parametrů.

Lékárny BENU

Jsou druhou největší lékárenskou sítí v České republice s působností po celé Evropě. Zahrnutí více jak 200 lékáren a e-shop www.benu.cz . Internetové objednávky je možné vyzvednout zdarma v jakékoliv lékárně BENU.

Lékárny Alphega

Jsou lékárny, jejichž prioritou je péče o Vaše zdraví a odměnou Vy jako spokojený zákazník. Lékárny, které si každého zákazníka váží, přistupují k němu odborně, individuálně a s ochotou. V současnosti je naleznete na 201 místech po celé České republice.

ProZdravi.cz

Internetový obchod s 11 letou tradicí specializovaný na produkty pro zdraví je největším internetovým obchodem s doplňky stravy, přírodní kosmetikou, zdravotními přístroji a zdravou výživou v České republice. Vítěz hlasování zákazníků Shop roku 2012 v kategorii krása - zdraví.

MJ-krása a zdraví

Rodinná firma s tradicí od roku 1997. Nabízí Vám široký sortiment léčivých přípravků, potravních doplňků, vitamínů, čajů a dále kvalitní kosmetiku a drogistické zboží.